Mūsu stāsts...

CREA-TE Beauty Agency- Skaistuma un ballīšu aģentūra.  Nosviniet savu vecmeitu vai bērnu ballīti pavisam neierastā emociju izpildījumā. Gaumīgas telpas, neierastas programmas un inovācijas izklaides nozarē! Šeit varat piedalīties dažādās meistarklasēs, svinēt neaizmirstamas vecmeitu ballītes un izmantot arī citus piedāvājumus. 

Viss sākas ar ideju! Tā tapusi jau 2011.gadā, taču projekts realizēts tikai tagad, 2018. gadā! Ideja tapa par skaistumkopšanu kolektīviem, kā gatavošanās pasākumiem frizieru un meikapistu pavadībā...  Tad kādu laiku krajām pieredzi, zināšanas un daudz laika pavadijām apkalpojot uzticīgos klientus salonā. Tomēr pateicoties profesionāļiem- entuziastiem, zinošiem speciālistiem un to vēlmei vienmēr augt, tika realizēts projekts Crea-te Beauty Agency!  Esam radījuši izklaides programmas bērniem un pieaugušajiem. Tas kas iepriekš bija zināms profesionāļiem, tagad tiek atklāts Jums. Iespēja uzzināt skaistuma noslēpumus un praktiski to apgūt meistarklasēs un daudzko citu....  Programmās- sākot ar skaistumkopšanas niansēm- kā kopt ādu, nagus un matus, beidzot ar stila veidošanu un protams, frizūrām un meikapu, "body art & tatto"....  Piedaloties dažādiem skaistumkopšanas speciālistiem, pedagogam, dermatologam un daudz dažādiem radošiem cilvēkiem, ir tapušas programmas Jūsu izklaidei. Skaistumkopšana ir lieliska tēma, kas vienmēr dod iespējas apgūt ko jaunu! Programmas ir izstrādātas dažādiem vecumiem un  dažādiem mērķiem...  Sākot ar košo "Tatto & hairs " balli puišiem un meitenēm un īstu pucēšanās "paraugstundu" Princešu balli", beidzot ar nopietnākām stila veidošanas lekcijām un meistarklasēm!

Katra no programmām ir īpašs pasākums, kas ir izstrādāts soli pa solim.  Mums ir īpaši mērķi un zināšanas, lai Jums sniegtu ko nepieredzētu. Burvīga atmosfēra, aprīkojums un zinoši speciālisti, lai katra no Jums ne tikai sajustos īpaši, bet arī tā izskatītos.

                                                                                                                                                             ~Svini kopā ar Create beauty agency!~

0
Tālr.: +371  26477533    I    info@crea-te.lv   I     Krišjāņa Barona iela 130.k-8, Rīga

 .